facebook

O Nas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Początkowo Nefretete, teraz już Zawadzka Zdrowy Styl Życia, to opowieść od 2006 pisana ręką Małgorzaty Zawadzkiej, która wokół siebie przez lata pracy, skupiła zespół specjalistów z obszarów kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii i masażu, tworzących wspólnie rdzeń salonu.

Klinika Zawadzka, jak każda firma, narodziła się z idei, która przyświeca nam od samego początku istnienia do dnia dzisiejszego – ZDROWY STYL ŻYCIA.

Profesjonalizm, wiedza i zwykłe ludzkie ciepło stały się wartościami, które chcemy byście odczuwali, za każdym razem, kiedy jesteście naszymi Gośćmi. Chcemy też, by zdrowy tryb życia, racjonalna dieta i dbałość o ciało stały się solidną podstawą każdego, witanego przez Was z uśmiechem, nowego dnia.

Wierzymy, że dokonywanie skutecznych zmian zaczyna się w codziennych nawykach, tych małych niepozornych czynnościach, które przez lata stały się automatyczne, pozbawione głębszej refleksji. Chcemy byście przyjrzeli się na nowo swojej codzienności i zadali sobie pytanie „Co jeszcze mogę zrobić?”. Chcemy by w efekcie naszej współpracy zdrowy tryb życia połączony z racjonalną pielęgnacją ciała zagościł w Waszym życiu na dłużej, znajdując odbicie w nowych, konstruktywnych nawykach.

Mamy nadzieję, że nasze spotkanie będzie początkiem zmian, które dobrze rozpoczęte zacznie wpływać na wszystkie sfery Waszego życia.

Tego Państwu i sobie serdecznie życzymy!
Małgosia Zawadzka z Zespołem