facebook

Dietetyka

dietetyka
 

Kuracja Zawadzka Zdrowe, Racjonalne Żywienie znajduje swoje źródło w przekonaniu, że racjonalne nawyki żywieniowe i pełnowartościowe produkty w zróżnicowanej diecie to podstawa zdrowego i długiego życia.

Jest to unikalny, 8-tygodniowy program łączący w sobie elementy zdrowej, bogatej w naturalne produkty diety z masażami rozbijającymi tkankę tłuszczową oraz zajęciami sportowymi. Jej celem jest nauka zdrowych nawyków żywieniowych, poprawa ogólnej kondycji psychofizycznej oraz wymodelowanie sylwetki.
 

Podczas ośmiu tygodni Kuracji:

  • nauczysz się prawidłowo odżywiać, również w jednostkach chorobowych
  • zredukujesz masę ciała i ustabilizujesz osiągnięte efekty
  • wymodelujesz sylwetkę przy użyciu nieinwazyjnych metod miejscowego rozbijania tkanki tłuszczowej (intensywny masaż manualny, zwany przez wielu masażem odchudzającym — specjalność firmy)
  • kompleksowo zadbasz o kondycję skóry, poprzez indywidualnie dobrany program pielęgnacyjny
  • będziesz mieć możliwość skorzystania z dodatkowych zabiegów kosmetycznych, oraz warsztatów w strefie Wizaż i Stylizacja, wzmacniających efekty Kuracji.

 

W przeciwieństwie do wielu innych programów dietetycznych w naszej kuracji główny nacisk kładziemy na zasady zdrowego, racjonalnego żywienia (regularne godziny posiłków, niełączenie pewnych produktów, wprowadzenie do codziennej diety zdrowych, świeżych produktów oraz drenowanie i detoks organizmu) a nie kaloryczność posiłków. Do każdego przypadku staramy się podchodzić indywidualne, zrozumieć potrzeby ale również ograniczenia klienta, tak aby stworzyć odpowiednio dopasowaną dietę, która w połączeniu z masażami modelującymi sylwetkę da oszałamiające efekty.

W trakcie trwania kuracji oraz w okresie stabilizacyjnym, pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie, monitorując postępy, odpowiadając na pytania i rozwiewając ewentualne wątpliwości.

Dodatkowo, z okazji 10-lecia istnienia kliniki, nasza oferta wzbogacona została o zajęcia sportowe – strefa Zawadzka Sport. Aktywność fizyczna, w terenie i nie tylko, doskonale uzupełnia nasz program, a jednocześnie pomoże Państwu osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Na czas trwania kuracji, otrzymujecie Państwo bransoletkę fitness Garmin Vivofit 2, z pomocą której możecie monitorować swoją aktywność, oraz możliwość nieodpłatnego uczestniczenia w zajęciach sportowych prowadzonych przez naszych dyplomowanych instruktorów. Zajęcia sportowe w kameralnych grupach to doskonała okazja, żeby poprawić swoją kondycję oraz poznać nowych ludzi, którzy zapewnią Państwu dodatkową motywację w trakcie trwania kuracji.

 

Przed rozpoczęciem Kuracji serdecznie zapraszamy na godzinną, bezpłatną konsultację, która przybliży Państwu metody naszej pracy i będzie okazją do uzyskania wszystkich szczegółowych informacji.