facebook

Wizaż i Stylizacja

wizaz_i_stylizacja
 

Styl pochodzi z wnętrza każdego z nas, wygląd jest naszą wizytówką, a im bardziej poznajemy i akceptujemy swoje ciało tym atrakcyjniej się czujemy. Szukając pewności siebie, warto poszukać jej także w naszym wyglądzie. Nasi specjaliści ds. kreowania wizerunku, pomogą Ci znaleźć właściwą drogę do wymarzonego wyglądu.

Nauka makijażu - dowiesz się w jaki sposób odpowiednio modelować oko, jak i gdzie aplikować róż, jak wybrać najlepszy dla nas podkład. Dzięki tej lekcji każda kobieta potrafi wykonać staranny, ale i szybki makijaż każdego dnia.

Analiza kolorystyczna to specjalność strefy Zawadzka Wizaż i Stylizacja. Usługa, która opiera się na szczegółowej interpretacji Twojego zabarwienia skóry, włosów, oczu i innych indywidualnych cech urody. Jest to pouczające i zaskakujące spotkanie, podczas którego, za pomocą specjalistycznych garderobianych chust, poznasz barwy które najlepiej współgrają z Twoim typem urody i podkreślają zabarwienie skóry, oczu czy włosów.

Analiza sylwetki i szafy to indywidualne spotkanie na którym zostaną sprawdzone i dokładnie omówione Twoje ulubione ubrania, dodatki czy buty. Szczególną uwagę zwrócimy na fasony, kroje, wzory, tkaninę, kolorystykę oraz na ich dopasowanie do Twojej figury.

Zakupy ze stylistką / Indywidualny dobór Oprawek Korekcyjnych i Przeciwsłonecznych to doskonała propozycja dla kobiet i mężczyzn, którzy oczekują od swojego wyglądu maksimum efektu i zadowolenia. Pod okiem stylisty zakupy będą konkretne, skuteczne i co najważniejsze, zakupione zostaną tylko rzeczy, które są nam potrzebne i w których naprawdę dobrze wyglądamy. Odpowiedni zaś zakup okularów pozwala kreować wizerunek i nadawać zamierzonego charakteru

Warsztaty Wizażu i Stylizacji to spotkania, w kameralnej grupie, z naszą ekspertką z dziedziny wizażu i stylizacji, która przybliży Państwu podstawy makijażu, analizy kolorystycznej itp. To idealna propozycja na imprezę integracyjną, spotkanie urodzinowe, czy wieczór panieński.